SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX informace a hodnocení

SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX informace a hodnocení

  • Náš tip
  • Bezpečný obchod
  • Spolehlivé doručení
Cena
520 Kč
Dostupnost
Skladem 16.04.2021
Recenze

Informace a popis o produktu

Síťové moduly této cenové hladiny se vyznačují dlouhou životnosti za skvělou cenu 520 Kč.
Popis výrobku: SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX
Vysoká kvalita a maximální zabezpečení proti selhání·Vhodné pro 50/125µm a 62,5/125 μm multimode optických kabelů·Bezpečné Schnellverschluss-Mechanismusafe SFP modul

E-shop Conrad.cz nabízí toto zboží SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX za výhodnou cenu 520 Kč. Můžete tak snadno objednat zboží ihned přímo v e-shopu online. Produkt je na skladě a je v nachází se zařazen sekci Síťové moduly.

Na webu si můžete pročíst recenze SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX či zkušenosti buď s produktem či e-shopem, specifikace o informace prodejci Conrad.cz. K dispozici jsou i tipy kde koupit SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX. Více detailů o produktu a specifikace jsou k dispozici níže.
Zobrazit celý popis produktu >>>

Parametry:

Výrobce Digitus Síťové moduly
Dostupnost Skladem 16.04.2021
Recenze
Hodnocení Kladné hodnocení SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX
Kategorie Síťové moduly
EAN značení 4016032305651
Prodávající Conrad.cz
Conrad.cz

Recenze SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX a k e-shopu Conrad.cz

vynikající rychlé dodání zboží z Conrad.cz
vera

Zboží SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX Digitus splnilo očekávání a bylo dodáno rychle bez problémů
petr2

střícnost, ochota,výborné internetové stránky, většina zboží skladem ve více kusech
jana28

Přehlednost ve výběru zboží na eshopu, nadefinování požadavku a možnost filtrování v kategorii Síťové moduly
Tonda

celkem známý a prověřená prodejce v outdoor oboru
pavel83

vybavení na camping za skvělé ceny i výběr Síťové moduly je široký
Dunny


O e-shopu Conrad.cz

Společnost Conrad, která provozuje na českém trhu e-shop Conrad.cz s elektro vybavením má bohatou historii, která se začala psát už v roce 1923. Conrad Electronic Česká republika působí na českém trhu od roku 2007, kdy se rozjel velkoobchodní prodej, o dva roky později se začala firma soustředit rovněž na maloobchodní prodej (např. prodej Síťové moduly).

Eshop Conrad.cz drží certifikát portálu Heureka.cz – „ověřeno zákazníky“ a je součástí Asociace pro elektronickou komerci. Eshop je navíc držitelem certifikátu ISO 9001. Jedná se o normu, která zajišťuje vysokou úroveň výrobního procesu a vysokou kvalitu nabízených výrobků zákazníkům.

Doprava e-shopuPlatební metody
  • PPL PPL
  • Česká pošta Česká pošta
  • Převodem na účet
  • Na dobírku
  • Platba kartou online MasterCard Visa

Prodávající:
Conrad Electronic Česká republika
Sazečská 645/12
108 00 Praha 10 - Malešice

Logo Conrad.cz e-shop
- hezký výrobek SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX od světového výrobce Digitus - všestranné využití

V této kategorii Síťové moduly se můžete podívat i na další podobný sortiment:

Popis i technické specifikace SFP vysílací modul 1 GBit/s 550 m Digitus DN-81000 Typ modulu SX se mohou kdykoliv změnit bez výslovného upozornění. Obrázky výrobku mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená následující - výrobcem či dodavatelem Digitus doporučená koncová cena a aktuální cenu naleznete vždy na e-shopu Conrad.cz.